Už první lekce groove dance mě poznamenala – nechci přestat! Takový příval energie jsem dlouho nezažila. Hodiny s Jaruškou jsou bouřlivé a zároveň tak uklidňující. Nikdo vás nehodnotí, nikdo vás neočumuje, nikdo vás nesoudí, jste prostě sama sebou – jen vy, muzika a taneční touha. Užijte si to…

„Lucie Hulová“

První návštěva – stud, ostych, příjemné protažení těla. Nebyla jsem si jistá zkoušet další návštěvu, já netanečnice. Nějaký hlas říkal: „Jdi“. Další lekce znamenaly zbavování studu a více se ponořování do sebe. Přichází radost a příjemný pocit. Má hlava to nechápe a moje tělo tancuje na písničky, které jsem si myslela, že mi nebaví :o) Nyní hraji hru sebejistota, ve které díky groovedance rychleji postupuji k cíli.

„Iveta“

Tancovani v SunGrooveDance me uplne nadchlo! Uz se mnou jezdi i tchyne, jak o tom porad vsude mluvím. Konecne prostor, kde se muzu vyradit a vycistit si hlavu. Nejvic se mi libi atmosfera a vedeni lektorky, kdy nikdo nikoho nehodnoti a neodsuzuje. Dalsi plus ma groove v tom, ze tanecni kroky na konkretni hudbu jsou vymyslene, ale muzete si tancit jak chcete. Navic jeste po porodu krasne hubnu, a to si rozhodne nepripadam, jak nekde na buzerplace s cinkou v ruce. S netrpelivosti tedy cekam na kazde pondeli, nebot mam pak natancenou energii na cely tyden. Kdyby to slo, chodim kazdy den, tak si aspon diky playlistu tancim doma ♥

„Barbora Dufkova Vitakova“

Groove je pro mě záchrana!Groove je spojení energie, uvolnění, meditace, radost a smích. Groove je nádech a obejmutí.Je to prostě živá pecka :o)

„tanečnice Pavlína K.“

 

 

 

Vlnit se do rytmu groove a tančit se svou duší,
tančit dle vlastního já, to přesně mé duši sluší,
načerpat sílu přímo ze zdroje
a nalézat smírného pokoje.

Setkávání se s báječnou lektorkou groove ve Strakonicích je pro mne nekončící inspirací. Nejenom co se týká tančení, ale i osobního rozvoje.

„tanečnice Andrejka S.“

„Když jsem poprvé viděla video s Groove dance, říkala jsem si – tohle fakt není můj styl. Pak mě Jaruška přemluvila, ať to s nimi zkusím. A bomba! Pohodová atmosféra, volnost, relax, hudba… Vyčistíš hlavu a navíc si dáš pěkně do těla.
Je fuk, jaký druh tance jsi (ne)dělala předtím.“

„Štěpánka Seidlová“