TAKOVÝ TEN ČAS, KDY JSI SE SVÝMA DĚTMA NAPLNO

…jucháte, radujete se, víte o sobě ❤️

Užíváte si jeden druhého a zkrátka – jste spolu!

Že jsi s nima furt???

Že o ně pečuješ, miluješ a staráš se, aby měly všeho dostatek – jídla, čistýho oblečení, lásky a právě i té pozornosti? Však já vím, mám to stejně! A přece mi u toho čas od času tak nějak překáží plotna, objíždění nákupů nebo právě ždímající pračka…

Family groove je čas, kde není žádná činnost, která by tě rušila

– nikdo (tě) neždíme a ani se ti nepřipálí cibulka na plotně…

je to Čas zcela vyhrazený jen pro tebe a tvé dítko – jen vy a nic víc!

(a teda vlastně promiň, ještě má maličkost, hudba a tanec)

A neboj, že bych váš společný čas nějak přísně organizovala – přijdu s nabídkou různých písní a tanečních pohybů (abysme protáhli naše těla tak nějak komplexně) a vy si budete tanec užívat tak, jak vám bude příjemné. A jestli spolu budete chtít divoce řádit nebo si užívat lásku a tanec pomalu a jemně – to už nechám naprosto na vás, protože co já o vás vlastně vůbec vim, že jo?

a jak to bude probíhat?

Po úvodním krátkém naladění se vrhneme na samotný tanec, který zhruba v polovině rozdělíme pauzou na společné občerstvení.

Písně budou rychlé, divoké, vtipné, hravé, ale i dojemné, pomalé a klidné.

 

Užijeme si i společný relax pro uvolnění našich těl i mysli.

 

A v samotném závěru si vytvoříme drobnost, která vám pak doma může připomínat, jak pro vás v ten okamžik na světě nebylo nic důležitějšího.

Přidáte se?

Přijdeme tančit ve dvou

Přijdeme tančit ve třech
Přijdeme tančit ve čtyřech
Přijdeme tančit a bude nás pět

Prosím pozor – vstupné je možno hradit i z elektronické permanentky, pokud ji ode mě máte vystavenou. V tomto případě použijte při platbě slevový kód „permice“.

Cena objednávky se upraví na 0,00Kč a cena za family groove dance se odečte z permanentky.

Pozn. : při volbě varianty nákupu jen spočti počet tanečníků – jestli dítě nebo dospělý řešit nemusíš 🙂

co by vás ještě mohlo zajímat?

Inu, jsou to dvě hodinky času, tak jde primárně o to, aby dítko udrželo pozornost – nejčastěji se potkáváme ve složení 6-11let.

U mladších dítek nechávám na tvém uvážení.

Horní věková hranice je naprosto neomezena – zároveň je tak tato lekce naprosto a nejvíc vhodná i pro všechny babičky, dědečky, tety a strýčky – ten formát rodič a dítě může znít zavádějícně, ale nenech se zmást 🙂

Řekla bych, že přirozený cit pro rytmus a pohyb v těle je silně dostačující.

Groove dance všeobecně nejde tančit špatně, netančíme žádné striktní choreografie, a tak žádné obavy, nebudu vám vaše taneční kroky opravovat – důvěřuju, že si tančíte přesně tak, jak je vám příjemné.

A to stejné platí i o případné fyzické kondici a zdravotních omezení – tanec si každý vždy uzpůsobí sobě na míru a svůj věk, omezení i kondici v něm zohlední

Ehm, nee – zůstanete mi tam všichni 😊 Ale jestli máš obavy, že se budeš třeba stydět – nemusíš se vůbec do ničeho nutit a můžeš si tančit klidně v rohu místnosti úsporným tanečním krokem tak dlouho, jak jen budeš potřebovat a chtít.

Pojď sebe i svý dítko dosytit tvou plnou pozorností a společně stráveným časem - a pojď to celý ještě i povýšit o radost z pohybu a tance ❤️